O spoločnosti

          Spoločnosť REALTEC plus, spol. s r.o. je tradičným, osvedčeným výrobcom plastových, hliníkových okien a dverí pôsobiaca prioritne v regiónoch Trnavského a Bratislavského kraja. Pre lepšie zoznámenie sa s našimi produktami máme pre Vás vybudovaný nadčasový showroom v Trnave, kde sa môžete zoznámiť s našimi výrobkami.

          Okenné a dverné konštrukcie firma REALTEC plus, spol. s r.o. vyrába z profilov dodávaných od renomovaných európskych výrobcov systémov GEALAN a ALURON. Vďaka špičkovým technickým parametrom uvedených profilových systémov v oblasti tepelno – izolačných a statických vlastností, výrobky vyrobené z nich poskytujú užívateľom vysoký komfort bývania za dodržania minimálnych nákladov spojených s energetickou náročnosťou obytných priestorov. Samozrejmosťou pri realizácii Vašich projektov je poskytovanie odborného poradenstva podľa individuálnych požiadaviek našich klientov.

       Spoločnosť Vám ďalej ponúka montáž segmentových garážových brán, exteriérových žalúzií a roliet od českej firmy LOMAX, ktorá vo svojej oblasti patrí k európskej špičke.

             Dlhodobo korektné a zodpovedné pôsobenie firmy na trhu vo vzťahu ku klientom, subdodávateľom a taktiež v oblasti plnenia si povinností voči orgánom verejnej a finančnej správy SR je spoločnosť opakovane oceňovaná pečaťou „Spoločensky zodpovedný podnik„.

           Veríme, že zopár uvedených informácií o spoločnosti Vám poskytne základný obraz o nás.

Naši partneri: